Defne Elektronik Ankara'nın Her Bölgesinde Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz ! Uydu Servisi Uydu Tamiri Tv Tamiri Dijitsu Servisi 7/24 İletişime Geçebilirsiniz

0312 380 8081

0539 342 4906

0505 404 2497

  • Adnan Menderes Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi 39/b Keçiören / Ankara
  • 0 (312) 380-8081
  • Bize Yaz
Keçiören Merkezi Uydu Sistemi - Defne Elektronik Keçiören Uydu Servisi Tv Tamiri Led Tv Panel Tamiri

Keçiören Merkezi Uydu Sistemi

Keçiören Merkezi Uydu Sistemi

 Ankara bölgesinde her semte uydu kurulumu yapan firmamız konusunda uzman olarak ; uydu montaj, çanak anten kurulum, merkezi uydu arızları, dijitürk sinyal ayarı, dsmart sinyal ayarı, kanal frekans ayarı, uydu arıza, sinyal yok vb. hizmetlerimiz vardır.Bunun yanı sıra dijitürk, d-smart uydu montaj ve kurulum hizmetlerimiz de mevcuttur. 

 
Uydu anten sistemi kurarken kullandığımız malzemelerin kalitesi kadar,montajı ve ayarları yapacak kişi de büyük önem taşımaktadır. Satın aldığımız uydu anten malzemeleri ne kadar kaliteli ve performanslı olursa olsun,montajı yapacak kişinin yeterli teknik donanıma ve konuda yeterince tecrübeye sahipolmaması sistemden alacağımız performansın çok aşağılarda kalmasına sebep verecektir.
 
Küçük bir örnek vermek gerekirse LNB ayarında yapılacak1-2 mm’lik hata anten performansında %15-20 lik bir kayıp yaratacaktır. Bu kayıpların engellenmesi ve mükemmel ayar yapılması için profesyonellik ve profesyonel ekipman ile mümkün olabilmektedir. Milimetrik hataların bile inanılmaz derecede büyük performan kayıplarına sebep olduğu uydu montajında, tecrübe, profesyonellik ve profesyonel ekipman en önemli noktaları oluşturmaktadır.
 
Çanak anten arıza ve tamiri, receiver arızaları, bireysel çanak anten montajı ve ayarı merkezi sistem kurulumu, santral arızaları otel ve restorant uydu anten ve hiddent sistemi Türksat , Hotbird , Nil sat, Euetelsat , Astra , Hispasat, Arabsat ayar ve montajı Digitürk , Dsmart , Next & Nextstar, Sunny, Goldmaster, Taplin, Sansui, Arçelik, Beko, Vestel,Ora, Digiline, Telefunken, kurulum ve montajı.Ankara Web Tasarım Kablo Arıza Tespit Siteler Zemin Döşeme Keçiören Uydu Servisi Keçiören Uydu Tamiri Keçiören Tv Tamiri Yenimahalle Kombi Servisi Keçiören Kombi Servisi Kablo Arıza Tespit Yeraltı Kablo Arıza Tespit